Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Обклеювання машини плівкою

Послуга обклеювання машини плівкою виступає одним з найефективніших видів зовнішньої реклами. Десятки тисяч людей побачать її щоденно, і це при врахуванні відносно низької вартості. Поклеївши корпоративні автомобілі компанії рекламними матеріалами один раз отримуєте безкоштовну рекламу кожного раз, коли вони виїжджають на маршрут або просто стоять на парковці. Це оригінальний і ефективний спосіб надати транспорту компанії фірмового стилю.

Обклеювання машини плівкою
Процес обклеювання машини плівкою від “ПромоЕкспрес”

Брендування плівкою більш дешевше, ніж зміна кольору авто методом фарбування і дає більше простору для втілення дизайнерських та рекламних ідей.

Обклеювання машини плівкою це:

  • Доступна вартість. Оплачуєте один раз і отримуєте назавжди безкоштовну рекламу на транспорті.
  • Привернення уваги. Забезпечення видимості для тисячі людей.
  • Підвищена впізнаваність бренду. Як результат – вас знають, і вам дзвонять клієнти!

Транспорт вашої компанії – бюджетний і дієвий інструмент реклами. Ваш автомобіль щоденно бачать безліч людей на дорогах, перехрестях, парковках. Варто показати і розповісти цим людям про вашу компанію, послуги які надаєте і все те, що можете їм запропонувати.

Брендування транспортних засобів – це економічно ефективний метод популяризації вашого бізнесу і вашої компанії, метод, який постійно працює для вас, де б не знаходилися люди. В сфері бізнесу стає все важче зайняти свою позицію в обраному секторі, оскільки конкуренція зростає.

Обклеювання машини плівкою – один з методів рекламування товарів і послуг, що дозволяють заволодіти увагою клієнтів. Завдяки пеціальній основі – вінілу, забезпечується міцність, стійкість негативного впливу атмосфери, ваші рекламні оголошення завжди добре виглядатимуть. Автомобіль може бути побачений кілька разів на день, що обовязково відкладеться в пам’яті аудиторії.

Розміщення реклами на транспортних засобах може стати елементом практично будь-якої маркетингової стратегії. Від повного брендування автомобільного парку до більш дрібніших рекламних пропозицій. Можливо створити оригінальний дизайн автомобіля згідно вашої рекламної кампанії або просто акцентувати корпоративні кольори, таким чином персоналізувавши транспорт.

Звертайтесь до наших фахівців для розробки найкращого рішення та створення реклами на Вашому транспорті.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал