Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Обклеювання автомобіля

Сьогодні, обклеювання автомобіля не втрачає популярності. Одним з найпоширеніших способів зробити автомобіль більш стильним, індивідуальним та впізнаваним – це нанесення на кузов різних малюнків та написів. Більше того, нанесення вінілових наклейок на машину, забирає дуже мало часу та грошей, а результат видно вже через кілька годин. І, треба сказати, цей результат дуже вражає, якщо дизайн підібраний зі смаком та задіяні певні навички з мистецтва.

обклеювання автомобіля
Процес обклеювання автомобіля

Обклеювання автомобіля вініловою плівкою

Проте переважання обклеювання автомобіля плівкою забезпечується низкою переваг:

  • За допомогою обклеювання ви можете забрендувати транспорт на будь-який смак.
  • На ринку пропонується широкий асортимент плівкових матеріалів різних кольорів, відтінків відмінної якості. Наша компанія використовує тільки перевірені плівки від німецького виробника.
  • Плівка захищає деталі машини від удару дрібних каменів, не даючи фарбі злущуватися та запобігає подряпинам.
  • Дозволяє приховати різні дефекти кузова без дорогого ремонту.
  • Плівку можна легко зняти в будь-який час. При цьому поверхня кузова жодним чином не постраждає.

З нинішнім прогресом у галузі технологій, особливо в інтернеті вибрати зображення, і реалізувати оздоблення ним авто з допомогою вінілового матеріалу стало легко та доступно.

Наявність сучасного обладнання для друку та якісних матеріалів дозволяють нам виготовити реалістичні обʼємні зображення.

Якщо вініл використовується в автомобілях, політ фантазії справді нескінченний. До речі, це ще один значний плюс плівки: адже з аерографом можна зробити лише відносно прості малюнки. Але технологія нанесення малюнка на плівку дозволяє реалізувати будь-яку, найсміливішу ідею. Наприклад, виготовити зображення чи логотип, який представляє ваш бренд не викликає треднощів. І за зовнішнім виглядом наклейки для обклеювання автомобіля абсолютно не відрізняється від малювання аерографом.

Щоб сформувати чіткіше уявлення про те як буде виглядати готова робота ми пропонуємо безкоштовний дизайн, виготовляємо макет, на основі якого, після узгодження деталей буде виконуватися замовлення! Компанія “ПромоЕкспрес” вже понад 14 років займається якісним брендуванням транспорту.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн – заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації від спеціаліста!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал