Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Обклеювання автомобіля

Сьогодні, обклеювання автомобіля не втрачає популярності. Одним з найпоширеніших способів зробити автомобіль більш стильним, індивідуальним та впізнаваним – це нанесення на кузов різних малюнків та написів. Більше того, нанесення вінілових наклейок на машину, забирає дуже мало часу та грошей, а результат видно вже через кілька годин. І, треба сказати, цей результат дуже вражає, якщо дизайн підібраний зі смаком та задіяні певні навички з мистецтва.

Порахувати ціну онлайн
обклеювання автомобіля
Процес обклеювання автомобіля

Обклеювання автомобіля вініловою плівкою

Проте переважання обклеювання автомобіля плівкою забезпечується низкою переваг:

  • За допомогою обклеювання ви можете забрендувати транспорт на будь-який смак.
  • На ринку пропонується широкий асортимент плівкових матеріалів різних кольорів, відтінків відмінної якості. Наша компанія використовує тільки перевірені плівки від німецького виробника.
  • Плівка захищає деталі машини від удару дрібних каменів, не даючи фарбі злущуватися та запобігає подряпинам.
  • Дозволяє приховати різні дефекти кузова без дорогого ремонту.
  • Плівку можна легко зняти в будь-який час. При цьому поверхня кузова жодним чином не постраждає.

З нинішнім прогресом у галузі технологій, особливо в інтернеті вибрати зображення, і реалізувати оздоблення ним авто з допомогою вінілового матеріалу стало легко та доступно.

Наявність сучасного обладнання для друку та якісних матеріалів дозволяють нам виготовити реалістичні обʼємні зображення.

Якщо вініл використовується в автомобілях, політ фантазії справді нескінченний. До речі, це ще один значний плюс плівки: адже з аерографом можна зробити лише відносно прості малюнки. Але технологія нанесення малюнка на плівку дозволяє реалізувати будь-яку, найсміливішу ідею. Наприклад, виготовити зображення чи логотип, який представляє ваш бренд не викликає треднощів. І за зовнішнім виглядом наклейки для обклеювання автомобіля абсолютно не відрізняється від малювання аерографом.

Щоб сформувати чіткіше уявлення про те як буде виглядати готова робота ми пропонуємо безкоштовний дизайн, виготовляємо макет, на основі якого, після узгодження деталей буде виконуватися замовлення! Компанія “ПромоЕкспрес” вже понад 14 років займається якісним брендуванням транспорту.

Ціна брендування

За допомогою нашого калькулятора ви зможете розрахувати вартість брендування автомобіля онлайн

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн – заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації від спеціаліста!