Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Вінілові наклейки на машину

Основа наклейки складається з вінілу, з якої вирізається необхідне зображення. Всі зайві залишки ми вирізаємо і замовник отримує прикріплене на основі бажане зображення, щоб вам було простіше нанести вінілові наклейки на машину.

Вінілові наклейки на машину
Підготовка вінілових наклейок до брендування авто

Вирізання плотером – це процес вирізання зображень на будь-якому матеріалі з клейкою основою (наклейкою), наприклад, на вініловій плівці, світловідбиваючій плівці тощо. В процесі вирізання плотером, ми виготовляємо зображення, тексти, а також тексти та малюнки на поверхні самоклеючого матеріалу будь-якої складності. Потім зайвий матеріал залишається видалити, нанести на плівку і виріб готовий до наклеювання на поверхню.

Ми готові запропонувати вам багато різних кольорів і відтінків вінілової плівки! Виконуємо багато видів робіт, вирізаючи матеріали з міліметровою точністю і найголовніше, якісна робота не виключає доступних цін. А також, тільки вирізання плотером може дозволити точно вирізати будь-яке зображення або все зображення будь-якої складної форми!

Для чого потрібні вінілові наклейки на машину

Вінілові наклейки на машину ми можемо виготовити за вашими уподобаннями і бажаннями, у необхідній кількості, за наданими вами шаблонами, розробляємо безкоштовний дизайн. Логотип вашої компанії теж гарна ідея для оформлення наклейок, оскільки це можливість прорекламувати свій бренд і цим сами набрати більшої популярностію.

Вінілові наклейки на машину
Розміщена вінілова наклейка на авто

Вінілові наклейки на машину знадобляться у розвитку бізнесу, для зміцнення та поширення корпоративного бренду. Розмістіть наклейку на авто там, де вона підходить, і з легкістю зацікавлюйте і привертайе увагу потенційних клієнтів, оскільки багато людей дивляться що написано на них і зображено. Відзначаються довготривалою стійкістю і доступною ціною.

Володіючи сучасним обладнанням, друкуємо повнокольорові наклейки, обробляючи для легкості користування при оформленні, а також, наклейки нетипових форм, якщо так потрібно вашій компанії чи вам особисто.

Можемо виготовити цілий рулон наклейок, які розділені на шматочки, легко знімаються і приклеюються на поверхню.

Будь-яке художнє рішення та задумка можуть бути виконані на вініловій основі. Ми застосовуємо і традиційний друк, і плоттерне вирізання із плівки, яке дозволяє надрукувати невеликі прозорі наклейки та усунути розмиття дрібних деталей.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн – заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал