Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Брендування

Брендування – це один із напрямків реклами, який покращує імідж компанії, використовуючи рекламну інформацію на різних поверхнях (транспорт, вітрини, обладнання). Брендування автомобілів є найпопулярнішим. Так, у місті часто можна зустріти кур’єра, на машині якого є логотип компанії, що пропонує доставку піци тощо. Ще один варіант – розміщення реклами в автобусах, трамваях, таксі. Компанії рекламують свої підприємства в громадському транспорті, що дає хороші можливості для залучення нових клієнтів. Також часто використовують рекламу на вітринах, рекламних стендах.

Брендування
Брендування автомобіля

Брендування – це дуже ефективний рекламний інструмент, який широко використовується у великих і малих містах. Брендування заслужено вважається одним з найефективніших професійних методів реклами. Щороку кількість автомобілів з рекламою у містах збільшується в кілька разів, що свідчить про попит та популярність цього виду реклами як серед приватних клієнтів, так і юридичних осіб.

Реклама на автомобілях, трамваях, тролейбусах та автобусах швидко окупається. Оскільки транспортний засіб знаходиться в постійному русі, рекламу можуть бачити люди, які живуть в різних частинах міста. Реклама на корпоративних автомобілях компанії дозволяє швидко створити клієнтську базу та інформувати населення про кожен товар.

Брендування автомобілів від “ПромоЕкспрес”!

Варто зазначити, що корпоративний транспорт приваблює потенційних клієнтів не тільки в трафіку, але і в пробках. Скло, капот та двері використовуються як рекламна платформа, яка точно приверне увагу пішоходів та водіїв. Рекламні елементи не пошкоджують фарбу автомобіля, і при необхідності їх можна швидко зняти або замінити.

Брендування використовується для реклами майже будь-якого товару та послуги: від їжі до курсів англійської мови в бізнес-школі. Автомобілі, які використовуються в таксі, піцах, суші або рулонах, використовуються як мобільна рекламна платформа. Такий транспорт цілодобово рухається містом, що підвищує ефективність реклами. Після стоянки автомобіль перетворюється на аналогічний білборд. З вищезазначеного можна зробити висновок, що брендування – ефективний метод просування будь-яких товарів і послуг.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку у нас на сайті! Консультація від спеціаліста “ПромоЕкспрес” безкоштовна!


Детальніше про брендування тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал