Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Брендування транспорту

Брендування транспорту – якісний і ефективний спосіб розповсюдження інформації про продукт величезній кількості потенційних клієнтів. Якщо ваша компанія володіє автопарком або має хоча б одну-дві машини, вартує використати їх в якості носіїв інформації, бо це дає значний рекламний ефект при досить помірних витратах, і ще при цьому надає авторитетності компанії.

Брендування транспорту
Рекламне зображення на авто для “КВІТКА”

Реклама розміщена на транспорті дає можливість донести інформацію до водіїв і пішоходів, серед яких може бути багато цільової аудиторії вашої компанії. Щоб був позитивний ефект розташовується така реклама на рівні очей потенційних клієнтів, і навіть при простоюванні машини вона буде працювати.

Брендування транспорту. Процес підготовки

Брендування транспорту не зобовязує попередньо узгоджувати рішення з міською владою, що дає можливість уникнути непотрібних додаткових витрат. Рекламні зображення друкуються на самоклеючій вініловій плівці, яку в подальшому розрізають плоттером. Дана плівка є міцною і стійкою до впливу зовнішніх факторів. Зображення не втрачають яскравості і насиченості в будь-який, навіть у вологий, дощовий день. Плівка на вініловій основі не піддається також вигоранню на сонці.

Обклеїти машину можна способом нанесення невеликого принта, зображення, логотипу. А також оформити навіть дизайнерським способом, забрендувавши всю поверхню транспорту, цим самим вигідно використовуючи технічні особливості кузова, вікна, фар, дзеркала, коліс. Максимальна роздільна здатність при друці різнокольорових зображень дозволяє досягати високої чіткості, висвітлюючи безліч дрібних деталей.

В нашій компанії брендування транспорту проводиться висококваліфікованими фахівцями в приміщеннях з оптимальною температурою. Клейовий шар плівки не буде деформованим, і така реклама буде якісно триматися на автомобілі декілька років.

Брендування транспорту комерційного призначення, допомагає сформувати імідж компанії, сприяє залученню нових клієнтів, постійну рекламу що переміщається у необхідному вам регіоні. Щоб реклама була ефективною для початку варто визначити ізрозуміти з якою метою ви це робите і на очікуєте в кінцевому результаті: покращення іміджу, пошук нових клієнтів. Маючи конкретне завдання наші дизайнери розроблять унікальний дизайн для реклами на автомобілі. Послуга брендування під ключ включає в себе – обклеювання автомобіля, розробку і друк рекламної продукції.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті! Консультація БЕЗКОШТОВНА!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал