Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Брендування транспорту

Брендування транспорту – якісний і ефективний спосіб розповсюдження інформації про продукт величезній кількості потенційних клієнтів. Якщо ваша компанія володіє автопарком або має хоча б одну-дві машини, вартує використати їх в якості носіїв інформації, бо це дає значний рекламний ефект при досить помірних витратах, і ще при цьому надає авторитетності компанії.

Порахувати ціну онлайн
Брендування транспорту
Рекламне зображення на авто для “КВІТКА”

Реклама розміщена на транспорті дає можливість донести інформацію до водіїв і пішоходів, серед яких може бути багато цільової аудиторії вашої компанії. Щоб був позитивний ефект розташовується така реклама на рівні очей потенційних клієнтів, і навіть при простоюванні машини вона буде працювати.

Брендування транспорту. Процес підготовки

Брендування транспорту не зобов’язує попередньо узгоджувати рішення з міською владою, що дає можливість уникнути непотрібних додаткових витрат. Рекламні зображення друкуються на самоклеючій вініловій плівці, яку в подальшому розрізають плоттером. Дана плівка є міцною і стійкою до впливу зовнішніх факторів. Зображення не втрачають яскравості і насиченості в будь-який, навіть у вологий, дощовий день. Плівка на вініловій основі не піддається також вигоранню на сонці.

Обклеїти машину можна способом нанесення невеликого зображення, логотипу. А також оформити навіть дизайнерським способом, забрендувавши всю поверхню транспорту, цим самим вигідно використовуючи технічні особливості кузова, вікна, фар, дзеркала, коліс. Максимальна роздільна здатність при друці різнокольорових зображень дозволяє досягати високої чіткості, висвітлюючи безліч дрібних деталей.

В нашій компанії брендування транспорту проводиться висококваліфікованими фахівцями в приміщеннях з оптимальною температурою. Клейовий шар плівки не буде деформованим, і така реклама буде якісно триматися на автомобілі декілька років.

Брендування транспорту комерційного призначення, допомагає сформувати імідж компанії, сприяє залученню нових клієнтів, постійну рекламу що переміщається у необхідному вам регіоні. Щоб реклама була ефективною для початку варто визначити та зрозуміти з якою метою ви це робите і на очікуєте в кінцевому результаті: покращення іміджу, пошук нових клієнтів. Маючи конкретне завдання наші дизайнери розроблять унікальний дизайн для реклами на автомобілі. Послуга брендування під ключ включає в себе – обклеювання автомобіля, розробку і друк рекламної продукції.

Ціна брендування

За допомогою нашого калькулятора ви зможете розрахувати вартість брендування автомобіля онлайн

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті! Консультація БЕЗКОШТОВНА!