Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Брендування авто ціна

Розміщення реклами на транспорті – це трудомісткий, технологічний процес, в якому зазвичай задіяно декілька типів обладнання. Брендування авто ціна буде залежати від типу використовуваної плівки, і площі поверхні на якій здійснюватиметься обклеювання.

Залежно від типу авто, брендування транспорту може виконуватися декількома способами. До прикладу, якщо вам необхідно обклеїти автомобіль повністю, то широкоформатний друк на вінілових плівках найбільш відповідний варіант.

Виготовлення реклами і брендування авто, а також її монтаж є одним з напрямків діяльності компанії “ПромоЕкспрес” . У роботі задіяні лише якісні матеріали і сучасне професійне обладнання. Тому сміливо заявляємо, що “ПромоЕкспрес” є одними з кращих у цій сфері діяльності!

Брендування авто ціна
Брендування авто Bolt від “ПромоЕкспрес”

Реклама на авто – чудовий метод зробити відомою вашу діяльність і значно добавити ефективності за рахунок мобільності. Забрендувавши автомобіль, контакти компанії, бренду будуть згадувані і побачені неодноразово переміщаючись щодня по місту.

Брендування авто ціна

Брендування авто ціна залежатиме від особливостей вашого замовлення, таких як: розмір необхідної реклами, обраних матеріалів, вид транспорту, термін виконання тощо. Щоб дізнатися вартість і відповіді на інші можливі запитання, звертайтесь до наших менеджерів.

Брендування авто ціна. Аплікація з кольорової плівки.

ВИД ПЛІВКИВАРТІСТЬ
ORACAL 641500 грн.
ORACAL 651620 грн.
ORACAL 751730 грн.

*Зазначені ціни є орієнтовними. Актуальні станом на весну 2020 р.

Фотодрук рекламного зображення 

ВИД ПЛІВКИВАРТІСТЬ
ORAJET 3640510 грн.
ORAJET 3651890 грн.
ORAJET 3551990 грн.

*Вартість за 1 м² з ламінацією та монтажем на транспортний засіб. Мінімальне замовлення – 2000 грн.

Процес обклеювання авто

По суті, брендування авто ціна є доступною, а сам процес не складає труднощів. Перед початком роботи важливо підготувати сухе чисте приміщення. Поверхню авто перед обклеюванням, необхідно промити, висушити та протерти спиртом у тому місці, де буде розміщуватись плівка.

В залежності від обраних геометричних візерунків підбирається розмір плівки , необхідні кольори. Частини, вирізані спеціальним пристроєм – плотером, виходять найкращої якості.

Вінілова плівка з обох боків покрита спеціальними основами. Важливо, щоб під плівкою не було потоків повітря! Якщо в процесі обклеювання виникають бульбашки, в таких місцях можна відшаровувати плівку від поверхні, нанести її і знову розгладити. Тепер необхідно по всій поверхні плівки пройтись гумовим валиком або лопаткою.

Висушувати можна природним способом або за допомогою фену, стежачи при цьому щоб не пересушити, і тим самим не спровокувати відшарування матеріалу.

Замовляйте рекламу на авто у нас і переконайтеся в якості і доступності наших послуг.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті! Консультація БЕЗКОШТОВНА!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал