Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Брендування автомобіля

Брендування автомобіля – створіть унікальний дизайн для вашої фірмової машини! Приклеюючи готові рекламні оголошення на транспортні засоби, ми наносимо плівку повністю або на окремі частини автомобілів, завдяки чому машини будуть виділятися на вулиці. Наша перевага – це високоякісне друкарське обладнання, що дозволяє виконувати кожне замовлення за новітніми технологіями.

Порахувати ціну онлайн

За бажанням група дизайнерів створить для вас графічні малюнки та візуалізації, які потім готуються до друку, вирізання плотером та ламінування. Ми реалізуємо індивідуальні проекти, а це означає, що ми можемо створювати наклейки, які повністю показують вподобання споживачів. Рекламна компанія “ПромоЕкспрес” вже понад 14 років займається розміщенням реклами на всіх видах транспортних засобів, а також створенням унікальних дизанів на авто.

Брендування автомобіля
Брендування фуд-трака

Перед тим, як наклеїти плівку, кузов автомобіля ретельно готується до нанесення фольги, потім, приділяючи увагу кожній деталі, ми клеїмо фольгу відповідно до дизайну, підготовленого для клієнта. У порівнянні з іншими видами просування, реклама на машині довговічна, оскільки термін експлуатації реклами на авто 5-10 років, що значно знижує витрати на просування. Матеріали найвищої якості, що використовуються нашою компанією, дозволяють зберегти всі властивості графіки протягом тривалого часу, не боячись зміни кольорів чи спотворень, так що використовувати таку рекламу можна тривалий час, за одну інвестицію. Реклама на автомобілі є абсолютно безпечною, не пошкоджує фарбувальну поверхню і не змінює її властивості, тому брендування автомобіля ніяк не впливає на загальний стан автомобіля.

Ціна брендування

За допомогою нашого калькулятора ви зможете розрахувати вартість брендування автомобіля онлайн

Плівки для брендування автомобіля

Серед великої кількості матеріалів фахівці рекламної компанії “ПромоЕкспрес” консультують та підбирають плівки, виходячи з побажань клієнта. У нас велика палітра кольрів, тому Ви особисто можете вибрати плівку на, якій буде зображена ваша реклама на авто.

плівка для обклеювання авто
Палітра кольорів для обклеювання авто

Види плівок:

  • Oracal 641- самоклеюча плівка (називають ПВХ плівкою або вініловою плівкою). Термін використання 3-5 років. Країна виробник – Німеччина;
  • Oracal 751 – самоклеюча плівка преміального класу для обклейки корпоративного авто на довгий період. Термін використання 7-8 років. Країна виробник – Німеччина;
  • Oracal 451 — Дуже гнучка плівка для, яку переважно використовують під: реклама на авто тент або банерна реклама. Термін використання 3-4 роки. Країна виробник – Німеччина.

Рекламна компанія “ПромоЕкспрес” спеціалізується на брендуванні автомобілів усіх типів та марок, зокрема машин, що здійснюють різноманітні вантажні перевезення.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації!