Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Обклеювання автомобіля плівкою ціна

Останні дослідження доводять, що реклама на транспортних засобах займає одне з провідних місць, коли мова йде про візуальний зв’язок між рекламованим об’єктом та споживачем. Запорукою успіху реклами на авто є її мобільність, тобто реклама рухається разом із автомобілем і її можна знайти в будь-якому місці та в будь-який час. Послуга брендування, яку часто називають обклеювання автомобіля плівкою ціна доступна для кожного підприємця.

обклеювання автомобіля плівкою ціна
Так відбувається обклеювання автомобіля плівкою

Метою мобільної реклами є можливість представлення: сфери діяльності даної компанії, конкретного товару або рекламної кампанії, що проводиться, тому найчастіше використовується на корпоративних автомобілях, вантажних автомобілях, транспортних засобах, тобто автобусах, трамваях і метро.

Що стосується використовуваних матеріалів, то найчастіше використовуються полімерні плівки, залиті або останнім часом все більш і більше світловідбиваючих плівок, які друкуються або вирізаються на плотері, а потім приклеюються до кузовних частин транспортного засобу.

Як створюється реклама на автомобілі?

Вхідним елементом у виробництві реклами є замовник, який хоче рекламувати свою компанію, предметом діяльності буде товар. Після попередньої домовленості з клієнтом щодо дизайну та надання наявних графічних матеріалів (логотипу, фотографій виробів тощо) відбувається наступний етап виготовлення, який є розробкою графічного дизайну.

Розробкою макету займається графічний дизайнер на комп’ютері через спеціалізовані графічні програми. Після того, як клієнт схвалить макет, належним чином підготовлені графічні матеріали передаються до друкарні.

обклеювання автомобіля плівкою ціна
Створення реклами на автомобілі

Після того, як реклама буде наклеєна та закріплена кваліфікованим персоналом, ми можемо бути впевнені, що клієнт залишиться задоволений, а реклама на його машині, безумовно, буде працювати на вас довгі роки. Ми використовуємо тільки високоякісні німецькі плівки Oracal, які мають гарантію якості на матеріал. Термін експлуатації реклами на авто від 3-5 років.

Яка обклеювання автомобіля плівкою ціна?

Обклеювання автомобіля плівкою ціна залежить від розміру рекламного зображення та форми заклейки авто.

Що впливає на ціну?

  • Тип автомобіля;
  • Кількість транспортних засобів;
  • Тип склеювання (часткова оклейка, повна оклейка авто);
  • Обраних матеріалів.

Обклеювання автомобіля плівкою ціна. Аплікація з кольорової плівки.

ВИД ПЛІВКИВАРТІСТЬ
ORACAL 641500 грн.
ORACAL 651620 грн.
ORACAL 751730 грн.

*Зазначені ціни є орієнтовними. Актуальні станом на весну 2020 р.

Фотодрук рекламного зображення 

ВИД ПЛІВКИВАРТІСТЬ
ORAJET 3640510 грн.
ORAJET 3651890 грн.
ORAJET 3551990 грн.

*Вартість за 1 м² з ламінацією та монтажем на транспортний засіб. Мінімальне замовлення – 2000 грн.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн – заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал