Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Брендування це

Якщо ви та компанія, що має у своєму розпорядженні певну кількість авто, і неважливо власний він чи в оренді. Варто взяти до уваги таку послугу як розміщення реклами на машині. Адже маркетингові дослідження в даній сфері доводять що брендування – це ефективний спосіб просування фірми, товарів, послуг.

Не втрачайте відмінну можливість показати себе з вигідної позиції. Незважаючи на те, як часто авто їздитиме містом, брендована машина в якості рекламного носія, має здатність швидко окупатися.

Брендування це
Результат брендування автомобіля

Основним способом брендування, нанесення реклами на автомобіль, є обклеювання його плівкою. Доступні два основних способи роботи з плівкою:

  • плотерна порізка (з допомогою спеціалізованого інструмента – плотера вирізається потрібний малюнок або надпис)
  • повнокольоровий друк. Плотерну порізку застосовують при виготовленні не складних зображень, повнокольоровий друк – для більш складніших, де використовують багато кольорів.

Чому брендування це ефективний метод просування бізнесу

Брендування це насамперед спосіб охопити аудиторію. Має значну перевагу над багатьма іншими носіями. Розміщена на транспорті реклама в залежності від її пробігу за день охоплює значну кількість потенційної аудиторії.

Рухома картинка, що інформує являється важливим фактором для ефективного сприйняття реклами на відміну від статичної.
Вартість на рекламу на авто, що є досить доступною дозволяє оновлювати її при потребі і без особливих труднощів. Якщо ж змінювати сюжет непотрібно, то реклама буде служити в середньому близько 5-ти років, в залежності звичайно від матеріалів які були використані.

Якщо для клієнтів цього виду реклами важливим є не тільки те, який буде мати вигляд машина відразу після обклеювання, а і через декілька років то варто розуміти, що справа не лише у використанні плівки з якісними характеристиками і друку. Провідну роль відіграє ще і рівень професіоналізму фахівців що виконують рекламу, адже зображення розміщаються рівномірно, на складних нерівномірних поверхнях, частіше за все на корпоративному транспорті у великій кількості .Такі професійні і відповідальні спеціалісти працюють у нашій компанії.

Також ми брендуємо громадський транспорт, рекламні зображення відповідного розміру та вигляду з розміщуються з точністю на автобуси чи електротранспорт. Розробляємо дизайн, наносимо  банерну сітку на вікна в громадському транспорті, та займаємось подальшим монтажем.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку у нас на сайті! Консультація від спеціаліста “ПромоЕкспрес” безкоштовна!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал