Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Брендування це

Якщо ви та компанія, що має у своєму розпорядженні певну кількість авто, і неважливо власний він чи в оренді. Варто взяти до уваги таку послугу як розміщення реклами на машині. Адже маркетингові дослідження в даній сфері доводять що брендування – це ефективний спосіб просування фірми, товарів, послуг.

Порахувати ціну онлайн

Не втрачайте відмінну можливість показати себе з вигідної позиції. Незважаючи на те, як часто авто їздитиме містом, брендована машина в якості рекламного носія, має здатність швидко окупатися.

Брендування це
Результат брендування автомобіля

Основним способом брендування, нанесення реклами на автомобіль, є обклеювання його плівкою. Доступні два основних способи роботи з плівкою:

  • плотерна порізка (з допомогою спеціалізованого інструмента – плотера вирізається потрібний малюнок або надпис)
  • повнокольоровий друк. Плотерну порізку застосовують при виготовленні не складних зображень, повнокольоровий друк – для більш складніших, де використовують багато кольорів.

Ціна брендування

За допомогою нашого калькулятора ви зможете розрахувати вартість брендування автомобіля онлайн

Чому брендування це ефективний метод просування бізнесу

Брендування це насамперед спосіб охопити аудиторію. Має значну перевагу над багатьма іншими носіями. Розміщена на транспорті реклама в залежності від її пробігу за день охоплює значну кількість потенційної аудиторії.

Рухома картинка, що інформує являється важливим фактором для ефективного сприйняття реклами на відміну від статичної.
Вартість на рекламу на авто, що є досить доступною дозволяє оновлювати її при потребі і без особливих труднощів. Якщо ж змінювати сюжет непотрібно, то реклама буде служити в середньому близько 5-ти років, в залежності звичайно від матеріалів які були використані.

Якщо для клієнтів цього виду реклами важливим є не тільки те, який буде мати вигляд машина відразу після обклеювання, а і через декілька років то варто розуміти, що справа не лише у використанні плівки з якісними характеристиками і друку. Провідну роль відіграє ще і рівень професіоналізму фахівців що виконують рекламу, адже зображення розміщаються рівномірно, на складних нерівномірних поверхнях, частіше за все на корпоративному транспорті у великій кількості .Такі професійні і відповідальні спеціалісти працюють у нашій компанії.

Також ми брендуємо громадський транспорт, рекламні зображення відповідного розміру та вигляду з розміщуються з точністю на автобуси чи електротранспорт. Розробляємо дизайн, наносимо  банерну сітку на вікна в громадському транспорті, та займаємось подальшим монтажем.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку у нас на сайті! Консультація від спеціаліста “ПромоЕкспрес” безкоштовна!