Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Брендування фото

Брендування – це один з способів підвищення обізнаності про бренд на ринку. Дбаючи про свій розвиток, компанія повинна зосередитись на створенні власного іміджу на кожному можливому рівні реклами, а одним із найпопулярніших методів, безсумнівно, є використання вашого автомобіля для цієї мети. Якщо вас цікавить брендування фото, ви можете переглянути їх на нашому сайті.

Порахувати ціну онлайн
Брендування фото
Брендування автомобіля ВОДО

Брендування фото. Для чого потрібне брендування корпоративного транспорту

Брендування корпоративного транспорту – це відмінний спосіб зробити свій бренд впізнаваним, ваш автомобіль стане насправді вигідним рекламним носієм 24/7. Дизайн на автомобілі, завдяки його зручній поверхні, забезпечує дуже хорошу видимість, а мобільність полегшує доступ рекламного повідомлення до різних груп населення. Безсумнівна перевага забрендованого транспорту, хоча це вже інша тема полягає у захисті поверхні автомобіля від різного виду пошкоджень. Брендування фото приклади ви можете переглянути на нашому сайті.

Ціна брендування

За допомогою нашого калькулятора ви зможете розрахувати вартість брендування автомобіля онлайн

Вигідна реклама на авто – запорука вашого успіху

Це майже безкоштовний рекламний носій, який гарантовано закладеться у свідомості замовника. Реклама на авто вимагає яскравого та продуманого до деталей зображення, як з точки зору графіки, так і технологій. Наклейка на авто зазвичай розміщується на весь період експлуатації транспортного засобу в компанії, тому варто уважно розглянути, що на ній бути.

Щоб запущена рекламна кампанія виділялася з натовпу, вона повинна бути достатньо оригінальною та яскравою. Оригінальність у створенні іміджу компанії важлива, оскільки вона визначає, чи буде компанія помічена чи помре серед багатьох інших, подібних. Однак це, безумовно, має бути дією, яка також враховує послідовність бренду. Кольори компанії, правильно втілений логотип, безумовно, допоможуть з’явитись у свідомості потенційних клієнтів та зміцнити імідж компанії. Група дизайнерів рекламної компанії “ПромоЕкспрес” вже багато років створюють особливі макети під рекламу на авто, враховуючи всі побажання наших клієнтів. Також по закінченні роботи надаємо гарантійне обслуговування рекламного зображення терміном на 12 місяців. Рекламна компанія “ПромоЕкспрес” вже понад 14 років позиціонує себе на ринку послуг, як лідер у рекламній діяльності.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн – заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації!