Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Брендування машин

Брендування машин – це розміщення реклами на авто методом обклеювання. Цей вид реклами користується популярністю через доступність ціни на послугу, а результативність достатньо висока. Нанесений малюнок зберігається яскравим декілька років через високоякісні властивості. Вінілова плівка, використовувана нами в роботі, має здатність захистити кузов, оскільки вона є досить міцна, і може оберегти кузов автомобіля і кабіну від незначних дефектів, від оббиванням щебенем та захистить від інших дрібних предметів.

Порахувати ціну онлайн
Брендування машин
Фото-приклад брендування машин від “ПромоЕкспрес”

Безсумнівною перевагою брендування автомобіля є тривалість використання такого виду оформлення протягом не менше 5 років і навіть більше, це залежить і від обережності водія по відношенню до своєї машини. Кошти вкладені в рекламу, окупляться в найкоротший термін.

Брендування машин вініловою плівкою

Брендування машин плівкою має багато переваг:

  • Виконує захисну функцію. Вінілова плівка захищає фарбу автомобіля від подряпин, лусочок та інших незначних травм.
  • Оновлює вигляд машини. Вініл стійкий до природних та інших зовнішніх факторів. Плівка не піддається корозії. Покриття не втрачає своїх властивостей через вологу або сонячне світло. Ви можете самостійно обклеїти машину. При необхідності вініл можна легко зняти, не пошкодивши фарбу та лак транспортного засобу. Якщо транспортні засоби миються згідно з усіма правилами, покриття протримається дуже багато часу. Відносно низька вартість, а також довгий гарантійний термін.
  • Вінілова плівка на автомобілі дозволяє покращити зовнішній вигляд транспортного засобу і в той же час захищає його поверхню від незначних механічних пошкоджень. Більшість власників автомобілів намагаються самі справитись з обклеюванням вініловою плівкою. Адже це дозволяє уникнути додаткових витрат. Однак перш ніж почати працювати, потрібно врахувати деякі нюанси.

Перш за все, потрібно знати, що багато чого залежить від якості плівки. Не варто гнатися за дешевим продуктом. Краще купувати вінілові плівки, які вже випускаються відомими брендами. Саме такий ми використовуємо в своїй роботі. Оскільки це може бути гарантією того, що покриття прослужить досить довго.

Також слід правильно розрахувати кількість плівки на брендування машин. Експерти рекомендують враховувати з надбавкою. Тоді можна приступати до роботи.

Ціна брендування

За допомогою нашого калькулятора ви зможете розрахувати вартість брендування автомобіля онлайн

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації!