Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Брендування машин

Брендування машин – це розміщення реклами на авто методом обклеювання. Цей вид реклами користується популярністю через доступність ціни на послугу, а результативність достатньо висока. Нанесений малюнок зберігається яскравим декілька років через високоякісні властивості. Вінілова плівка, використовувана нами в роботі, має здатність захистити кузов, оскільки вона є досить міцна, і може оберегти кузов автомобіля і кабіну від незначних дефектів, від оббиванням щебенем та захистить від інших дрібних предметів.

Брендування машин
Фото-приклад брендування машин від “ПромоЕкспрес”

Безсумнівною перевагою брендування автомобіля є тривалість використання такого виду оформлення протягом не менше 5 років і навіть більше, це залежить і від обережності водія по відношенню до своєї машини. Кошти вкладені в рекламу, окупляться в найкоротший термін.

Брендування машин вініловою плівкою

Брендування машин плівкою має багато переваг:

  • Виконує захисну функцію. Вінілова плівка захищає фарбу автомобіля від подряпин, лусочок та інших незначних травм.
  • Оновлює вигляд машини. Вініл стійкий до природних та інших зовнішніх факторів. Плівка не піддається корозії. Покриття не втрачає своїх властивостей через вологу або сонячне світло. Ви можете самостійно обклеїти машину. При необхідності вініл можна легко зняти, не пошкодивши фарбу та лак транспортного засобу. Якщо транспортні засоби миються згідно з усіма правилами, покриття протримається дуже багато часу. Відносно низька вартість, а також довгий гарантійний термін.
  • Вінілова плівка на автомобілі дозволяє покращити зовнішній вигляд транспортного засобу і в той же час захищає його поверхню від незначних механічних пошкоджень. Більшість власників автомобілів намагаються самі справитись з обклеюванням вініловою плівкою. Адже це дозволяє уникнути додаткових витрат. Однак перш ніж почати працювати, потрібно врахувати деякі нюанси.

Перш за все, потрібно знати, що багато чого залежить від якості плівки. Не варто гнатися за дешевим продуктом. Краще купувати вінілові плівки, які вже випускаються відомими брендами. Саме такий ми використовуємо в своїй роботі. Оскільки це може бути гарантією того, що покриття прослужить досить довго.

Також слід правильно розрахувати кількість плівки на брендування машин. Експерти рекомендують враховувати з надбавкою. Тоді можна приступати до роботи.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті для безкоштовної консультації!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал