Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Реклама на машині

Реклама на машині – це альтернативна, дієва, а головне економічно доступна реклама вашого бренду. Реалізовується способом обклеювання рекламним зображенням, яке містить дані про асортимент вашої продукції, кузова особистого чи корпоративного авто.

Машина з логотипом або висловами компанії, надасть переконливості вашому бренду, а яскраво виражене рекламне оголошення на поверхні новенького авто, притягне увагу і спонукатиме до дії потенційних клієнтів.

Реклама на машині
Так виглядає реклама на машині

Реклама на транспорті має вплив як на пішоходів, так і на водіїв та пасажирів. Перебуваючи в заторі чи переміщаючись громадським транспортом, неможливо не взяти до уваги автомобіль оригінального забарвлення.

Щоб зробити рекламу на машині успішною, не варто заощаджувати на якості плівки і роботі дизайнерів. Реклама на машині повинна бути яскравою, текст комфортним для читання, шрифти приємні для споглядання і звичайно ж матеріал повинен бути якісним, а процедура обклеювання виконана професійно.

Реклама на машині. Переваги розміщення:

 • Динамічність. Реклама що є у русі, охоплює більшу частину потенційних клієнтів, ніж фіксовані види реклами.
 • Бренд завжди на виду. Така реклама підвищує статус компанії і зміцнює імідж.
 • Доступна вартість, в порівнянні з більшістю видів зовнішньої реклами.
 • Підготовка плівки і обклеювання авто, не відніме у вас багато часу. Нанесення реклама на машині, проводиться в мінімальні терміни, в присутності клієнта.
 • Широкий вибір форм і кольорів. Від розміщення невеликого логотипу на капоті, до обємних кольорових банерів.
 • Завдяки покриттю плівковою, машина в місцях обклеювання, не пошкоджується і не піддається корозії.
Реклама на машині
Приклад якісної реклами на машині Uklon

Рекомендації для ефективного розміщення реклами на машині

 • Не варто клеїти плівку на частини автомобіля що піддаються частому механічному впливу.
 • Не варто економити при виборі плівки. Різниця в ціні невелика, а термін експлуатації довший.
 • Вибір зупиняти на кольорах плівки, що є контрастними з кольором автомобіля.
 • Робити написи, телефони, сайти – обємними, розбірливими та легко запам’ятовуваними.
 • Важливі тексти розміщувати на рівні очей глядачів, тому що саме так їх найлегше запам’ятати.
 • Замовляти рекламну на машині тільки у професійних і відповідальних виробників, таких як рекламна компанія “ПромоЕкспрес”.

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті! Консультація від спеціаліста”ПромоЕкспрес” БЕЗКОШТОВНА!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал