Реклама на автомобілі Львів

Реклама на авто Львів
Реклама на авто Львів

Бажаєте розмістити ефектну рекламу на корпоративному автомобілі, щоб підкреслити унікальність Вашої компанії, акцентувати на майстерності функціонування Ваших послуг чи продукції? В такому разі ласкаво просимо до нашого рекламного агентства!

Реклама на авто Львів – це якісний метод регулярного, а головне, ненав’язливого нагадування про позитивний імідж Вашої фірми, відмінні якості Ваших товарів чи послуг упродовж тривалого часу. Поза тим, поширення рекламних зображень на зовнішніх боках легкового чи вантажного автотранспорту вважається добірною можливістю виділитися серед загального потоку транспорту на вулицях Львова, по всій області та не лише.

У сфері нинішньої рекламної індустрії брендування авто Львів означає процес нанесення спеціальної інформації щодо ефективної діяльності конкретної фірми, установи (приміром, нанесення ілюстрацій з логотипами, слоганами, контактні дані на кшталт адреси, телефонів, електронної пошти). Традиційно рекламні зображення поширюють на вікнах, дверях, інших зовнішніх частинах приватного чи корпоративного автомобіля, які здійснюють перевезення на території Львова, Львівської області та за її межами.

Наша рекламна компанія займається брендуванням легкових та вантажних машин вже близько семи років. Ми завжди виконуємо замовлення у чітко домовлені терміни та з високим рівнем якості. Створена нашими майстрами реклама на автотранспорті здатна не втрачати презентабельного та ефектного вигляду впродовж довгого терміну експонування.

Реклама на авто Львів
Реклама на авто Львів

Якщо раптом у замовника виникає потреба чи бажання змінити зовнішній вигляд транспорту, ми з радістю йдемо на зустріч, якісно, швидко та надійно здійснюючи демонтаж вже існуючої реклами. При цьому клієнт може бути спокійним за стан автомобіля після зняття рекламних наклейок: наші працівники здійснюють демонтажні процедури обережно, охайно, не завдаючи шкоди фарбованій поверхні автотранспорту.

Ось чому замовники завжди залишаються впевненими у високому рівні кваліфікації наших фахівців. Адже ми знаємо, що істинний професіоналізм базується на довірі, взаєморозумінні, відмінному виконанні поставлених завдань.

Наше рекламне агентство спеціалізується на брендуванні легкового, вантажного автотранспорту у місті Львів, зокрема:

  • реклама на легкових авто – являє собою брендування власних, корпоративних легкових автомобілів, враховуючи етапи нанесення логотипів чи необхідної контактної інформації на зовнішні боки, двері, задні вікна автотранспортних засобів;
  • реклама на вантажівках – тобто виготовлення та розповсюдження оригінальної реклами на вантажних автомобілях, що здійснюють перевезення товарів або ж слугують для реалізації конкретних замовлень у Львові.

Позитивні сторони брендування львівських автомобілів

  1. Заощадження коштів плюс надзвичайно дієва рекламна кампанія

Відомо, що в процесі популяризації власної справи кожна успішна ділова людина є вимогливою у питаннях підприємницького бюджету. Тому метод поширення інформації про власну продукцію, послуги чи загальний імідж фірми з використанням об’ємних площин корпоративного автомобіля вважається порівняно недорогим та ефективним способом для перманентного й позитивного наголошення на унікальності Вашого бренду та відмінній якості Вашої продукції.

Крім того, цей варіант зовнішньої реклами є абсолютно безкоштовним у сенсі експонування. Справа в тому, що поширені на бортах машини рекламні зображення знаходяться на транспортному засобі, власником якого являєтеся безпосередньо Ви. Тому, здійснивши одноразову плату за надані нами послуги, Вам (тобто клієнту) вже немає потреби вносити додаткові суми за експлуатацію реклами на транспорті як у випадку, наприклад, із рекламними зображеннями на трамваях, автобусах чи інших видах громадського засобу пересування.

Як бачимо, брендування легкового чи вантажного транспорту у Львові – вигідний та надійний варіант регулярного, креативного, толерантного нагадування про позитивний імідж фірми, її унікальні товари чи послуги.

  1. Повний цикл виготовлення рекламних зображень під автомобіль
Реклама на авто Львів
Реклама на авто Львів

Суттєва перевага, що дозволяє Вам здійснювати конструктивний діалог зі справжніми професіоналами своєї справи. Адже наше агентство позиціонує себе на сучасному ринку реклами як компанія по наданню всього діапазону послуг з брендування корпоративних легкових чи вантажних машин. Щоразу наші кваліфіковані працівники зосереджено вивчають особливості, всі нюанси Вашої продукції, послуг для розробки максимально ефективних ілюстрацій та виготовлення добірних наклейок.

Наприклад, для виробництва високоякісних наклейок на легкові, вантажні автомобілі у Львові наші експерти використовують лише ті плівки, що пройшли випробування часом, досвідом та позитивною впливовістю.

Під час розробки неповторних рекламних зображень для подальшого розповсюдження на бортах львівського корпоративного автотранспорту наші фахівці використовують плівки, що відповідають усім європейським стандартам, на кшталт Oracal, 3M, Ritrama.

З допомогою цих плівок встановлене рекламне зображення на автомобілі зберігатиме ефектний вигляд протягом довгого терміну експлуатації, незважаючи на вплив зовнішніх факторів (атмосферні опади, пил, бруд, сильний вітер) та дію часу.

  1. Ви – у перманентному центрі уваги

Багаторазові дослідження у сфері реклами повсякчас доводять наступний факт: реципієнти в першу чергу реагують на ті об’єкти, що рухаються. Так, рухлива транспортна реклама в рази швидше справляється з поставленими цілями, ніж така сама реклама на традиційних стаціонарних площинах типу щитів, вивісок, стовпів тощо.

Відповідно, вантажний чи легковий автомобіль, оздоблений оригінальними рекламними наклейками від нашого виробника, мимоволі перетворюється в активний та рухливий інструмент для збільшення Ваших продаж чи підсилення позитивного образу Вашої фірми в очах цільової аудиторії.

Реклама на автомобілі Львів
8.9 з 10 базується на 48 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні