Реклама на автомобілі Луцьк

Реклама на авто Луцьк
Реклама на авто Луцьк

З допомогою брендування луцького автотранспорту Ви маєте чудову нагоду ефективно використати додаткові площі під нашу ексклюзивну рекламу. Таким чином можна виділятися серед конкуруючих фірм, організацій, компаній, постійно підтримуючи бажаний контакт з потенційними споживачами.

На сьогодні процедура брендування авто Луцьк представлена створенням та безпосереднім нанесенням готових рекламних зображень на луцькі легкові чи вантажні машини будь-якого стилю та спеціалізації (вантажні перевезення, виконання встановлених замовлень тощо).

Так позитивно функціонує реклама на авто: Луцьк, вулиці міста, всієї області загалом стають більш динамічними, яскравими, інформативно насиченими, коли в дорожньому русі беруть участь забрендовані оригінальні авто.

Наша рекламна компанія надає весь спектр якісних послуг з брендування свого чи корпоративного автотранспорту:

  • рекламні зображення на власних легкових машинах – являє собою процедуру нанесення логотипів, важливої контактної інформації (фактична, електронна адреси, телефони) на двері, задні вікна транспортних засобів. Авто, прикрашені ексклюзивною рекламою від наших експертів, швидко формують позитивне реноме для фірми-замовника;
  • розповсюдження дієвої реклами на вантажівках у Луцьку, які здійснюють перевезення конкретної продукції або слугують для виконання певних замовлень. Таким чином забрендований вантажний автотранспорт перманентно виділятиметься на загальному фоні міста, привертаючи увагу потенційних споживачів, запрошуючи до купівлі чи задоволення потреб через розрекламовані послуги.

Загалом у сучасній рекламній справі брендування автотранспорту встигло перетворитися у так звану «фішку». Популярність подібного способу просування товарів та послуг, підкреслення позитивного образу конкретної фірми пояснюється чималим рядом переваг. А у випадку звернення до нашої компанії за послугами з брендування власного чи корпоративного транспорту Ви отримаєте подвійну порцію переваг. Яким чином? Знайомтеся далі…

Перевага 1. Додатковий заробіток без зусиль

Реклама на авто Луцьк
Реклама на авто Луцьк

Використовувати власний чи корпоративний автотранспорт в якості допоміжного, але надзвичайно ефективного рекламного носія означає безперешкодно підсилювати рівень продаж рекламованих товарів та послуг, постійно нагадувати цільовій аудиторії про престижний імідж компанії, нарощувати сегментацію шанувальників Вашої продукції тощо.

Звернемо увагу, що цей різновид зовнішньої реклами дозволяє суттєво економити кошти рекламодавця. Адже брендування легкових чи вантажних машин є повністю безкоштовним в сенсі експонування (мається на увазі, що рекламні зображення знаходяться безпосередньо на Вашому транспортному засобі). В результаті, один раз заплативши потрібну суму за послугу створення наклейки на той чи інший різновид автотранспорту, протягом часу функціонування такої реклами клієнту вже не потрібно сплачувати кошти за експлуатацію наклейок, як це відбувається, для прикладу, з рекламою на автобусі, трамваї чи маршрутці.

Перевага 2. Величезний сегмент потенційних споживачів  

Використане поняття «величезний сегмент» аж ніяк не перебільшує цифрового показника зацікавлених реципієнтів. Справа в тому, що саме завдяки забрендованому легковому або вантажному автомобілі легко й швидко можна привернути потрібний і навіть більший відсоток цільової аудиторії.

Кожного дня на вулицях Луцька та інших населених пунктів Волині перебувають у справах тисячі пішоходів, пасажирів, водіїв, інших учасників дорожнього руху. Відповідно, всі та кожен мимоволі звертають увагу на експресивні рухливі рекламні носії у вигляді обклеєних ілюстраціями вантажівок, фур, фургонів, цистерн, легкових машин.

Погодьтеся, кількість потенційних споживачів, що звертають увагу на незвичний та яскравий автотранспорт, в рази більша, ніж, скажімо, кількість глядачів чи слухачів теле-, радіопрограм, де час від часу фігурує реклама.

Бажаних реципієнтів значно легше випадково «зловити» на вулицях, дорогах, проспектах Луцька, всієї Волинської області та за її межами, де курсують забрендовані вантажівки чи легкові авто, ніж запросити, приміром, в кафе, де на столику лежатиме в очікуванні рекламний каталог.

Перевага 3. Усе геніальне – просте і якісне

Реклама на авто Луцьк
Реклама на авто Луцьк

Чи не найважливіша позитивна сторона брендування авто у нас! Адже у сфері сучасного рекламного бізнесу ми позиціонуємо себе як потужна агенція з власною виробничою базою та висококваліфікованим персоналом.

У складі нашої компанії наявне відмінне устаткування, яке відповідає вимогам європейського зразка. Нагадаємо, що серед обладнання для створення ексклюзивних рекламних проектів під авто будь-якої марки, стилю та призначення в Луцьку маємо якісні та надійні машини для: друку реклами, широкоформатного ламінування, плотерного розкрою, фарбування автотранспорту та фактичної поклейки готових рекламних проектів.

З метою виготовлення наклейок на всі типи машин у Луцьку кваліфіковані працівники нашого агентства послуговуються різноманітними плівками високої якості. Приміром, під час розробки неповторної та результативної реклами під луцький автотранспорт наші фахівці застосовують досить затребувані плівки Oracal, Ritrama, 3M. З їх допомогою Ваше рекламне зображення на машині зберігатиме презентабельний вигляд протягом довгого терміну експлуатації, незважаючи на вплив зовнішнього середовища, дію часу, корозії, ультрафіолетового випромінювання.

Перевага 4. Цілодобове рекламування

Якщо для привернення уваги цільової аудиторії використовувати, скажімо, послуги телебачення чи радіо, треба враховувати фактор часу. Подібна реклама виходить у чітко зазначені години, хвилини, у домовлену пору доби тощо. Тобто, як бачимо, існує безліч умовностей, без яких «вловити» свою аудиторію на телебаченні, радіо, в газеті, каталозі просто-таки неможливо.

На противагу вищезгаданим методам просування товарів, послуг, іміджу фірми з допомогою брендування автотранспорту вигідне тим, що такий метод рекламування функціонує перманентно! Без перерв, вимикання-перемикання каналів, приховування на сторінках, реклама на луцьких вантажівках чи легкових авто відмінно виконує свої функції впродовж всієї доби. Адже забрендовані машини повсякчас знаходяться у полі доступної видимості.

Отже, наша реклама працює для Вас регулярно, майстерно та ефективно!

Реклама на автомобілі Луцьк
8.7 з 10 базується на 39 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні