Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Брендування таксі

Брендування таксі – це один з найефективніших інструментів зовнішньої реклами. Реклама на таксі – це динамічна та ефективна реклама, яка допомагає залучити надзвичайно велику кількість потенційних клієнтів. Таксі енергійно курсують по всьому місту щодень, тому реклама на авто буде доречною. Правильно підібраний макет під рекламу, яскравість та колір дозволяють швидко звернути увагу на свій автомобіль, а отже, товар чи послуга, роблять компанію впізнаваною та завойовують популярність. Ще одна перевага цього виду реклами полягає в тому, що їх розміщення не вимагає додаткової плати за оренду транспортних засобів.

Порахувати ціну онлайн
брендування таксі
Реклама на таксі Uklon

Автомобілі в основному покриті вініловими плівками з додатковим ламінуванням, що продовжує їх термін служби. Для плоских боків транспортних засобів зазвичай використовується звичайна плівка, а для автомобілів з вигинами – спеціальна транспортна плівка, яку простіше розмістити. Брендування таксі захистить транспортний засіб від механічних пошкоджень та подряпин.

Іноді машини відзначаються просто плоттерним вирізом, зробленим на різнокольорових плівках, які представлені у великій кількості відтінків і текстур, що допомагає виділити телефон, веб-сайт або іншу інформацію.

Корисно буде скористатися нашими послугами для тих, хто просто хоче прикрасити свій автомобіль або додати йому ексклюзивності, прикрасивши його певним прикрасою або написом.

Рекламуючи автомобіль, радимо дотримуватися кількох простих технічних та маркетингових правил:

  • Намагайтеся не приклеювати плівку до частин автомобіля, які піддаються частим механічним ударам (скло в місцях, де працюють склоочисники, краї дверцят або двері паливного бака, пороги близькі до удару гравію) .
  • Виберіть кольори фольги, контрастні з кольором автомобільної фарби.
  • Зробіть субтитри, телефони, веб-сайти великими, розбірливими та легкими для запам’ятовування.
  • Розмістіть важливі тексти на рівні очей глядача – таким чином вони зможуть їх виявити та запам’ятати.
  • Замовляйте брендування таксі лише у перевірених виробників “Промоекспрес”.

Ціна брендування

За допомогою нашого калькулятора ви зможете розрахувати вартість брендування автомобіля онлайн

Як замовити брендування таксі?

Якщо вас цікавить брендування таксі або брендування інших видів транспорту зверніться до наших фахівців в області реклами. Наші менеджери допоможуть визначитись, що саме повинно бути розміщено на наклейках на авто, враховуючи всі ваші побажання.

Необхідне і якісне брендування автомобіля від нашої компанії – ми з нетерпінням чекаємо Вашого візиту!

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті!