Рекламне Агентство «ПромоЕкспрес»

Брендування таксі

Брендування таксі – це один з найефективніших інструментів зовнішньої реклами. Реклама на таксі – це динамічна та ефективна реклама, яка допомагає залучити надзвичайно велику кількість потенційних клієнтів. Таксі енергійно курсують по всьому місту щодень, тому реклама на авто буде доречною. Правильно підібраний макет під рекламу, яскравість та колір дозволяють швидко звернути увагу на свій автомобіль, а отже, товар чи послуга, роблять компанію впізнаваною та завойовують популярність. Ще одна перевага цього виду реклами полягає в тому, що їх розміщення не вимагає додаткової плати за оренду транспортних засобів.

брендування таксі
Реклама на таксі Uklon

Автомобілі в основному покриті вініловими плівками з додатковим ламінуванням, що продовжує їх термін служби. Для плоских боків транспортних засобів зазвичай використовується звичайна плівка, а для автомобілів з вигинами – спеціальна транспортна плівка, яку простіше розмістити. Брендування таксі захистить транспортний засіб від механічних пошкоджень та подряпин.

Іноді машини відзначаються просто плоттерним вирізом, зробленим на різнокольорових плівках, які представлені у великій кількості відтінків і текстур, що допомагає виділити телефон, веб-сайт або іншу інформацію.

Корисно буде скористатися нашими послугами для тих, хто просто хоче прикрасити свій автомобіль або додати йому ексклюзивності, прикрасивши його певним прикрасою або написом.

Рекламуючи автомобіль, радимо дотримуватися кількох простих технічних та маркетингових правил:

  • Намагайтеся не приклеювати плівку до частин автомобіля, які піддаються частим механічним ударам (скло в місцях, де працюють склоочисники, краї дверцят або двері паливного бака, пороги близькі до удару гравію) .
  • Виберіть кольори фольги, контрастні з кольором автомобільної фарби.
  • Зробіть субтитри, телефони, веб-сайти великими, розбірливими та легкими для запам’ятовування.
  • Розмістіть важливі тексти на рівні очей глядача – таким чином вони зможуть їх виявити та запам’ятати.
  • Замовляйте брендування таксі лише у перевірених виробників “Промоекспрес”;

Як замовити брендування таксі?

Якщо вас цікавить брендування таксі або брендування інших видів транспорту зверніться до наших фахівців в області реклами. Наші менеджери допоможуть визначитись, що саме повинно бути розміщено на наклейках на авто, враховуючи всі ваші побажання.

Необхідне і якісне брендування автомобіля від нашої компанії – ми з нетерпінням чекаємо Вашого візиту!

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті!


Детальніше про брендування авто тут:

наклейки на авто, брендування, реклама на авто, наклейки на машину, брендування авто, обклеювання авто плівкою, обклеювання авто, обклеювання авто плівкою ціна, реклама на машині, обклеювання плівкою авто, наклейка на машину, вініл на авто, наклейки на авто написи, скільки коштує обклеїти машину плівкою, плівка для обклеювання авто, обклеювання машини плівкою, брендування транспорту, обклеювання, реклама на машину, реклама на авто ціна, брендування це, обклеїти машину плівкою, реклама на автомобілях, брендування автомобілів, великі наклейки на авто, брендування автомобіля, замовити наклейки на авто, реклама на склі авто, обклеювання автомобіля плівкою, обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машини, обклеювання авто рекламою, оракал на авто, брендування відео, обклеювання авто вінілом, вінілова наклейка на авто, наклейка на авто на замовлення, поклейка плівки на авто, рекламні наклейки на авто, брендування машини, реклама на задньому склі авто, наклейки на авто на капот, наклейки на авто під замовлення, обклеювання авто ціна, світловідбиваючі наклейки на авто, брендування машин, наклейки на авто фото, плівка на автомобіль, вінілові наклейки на машину, наклейки на авто купити, наклейка на авто реклама, що таке брендування, реклама на авто закон, брендування авто ціна, обклеювання автомобіля, наклейка на авто під замовлення, наклейки реклама на авто, логотип на авто, реклама на заднє скло авто, брендування фото, обклеювання автомобіля плівкою ціна, креативна реклама на авто, наклейка на авто купити, поклейка вінілу на авто, брендування корпоративного транспорту, брендування автотранспорту, брендування авто це, оракал на машину, обклеювання транспорту, обклеювання автомобіля вініловою плівкою, поклейка вінілової плівки на авто, реклама на вантажних авто, наклейки на авто 3d, брендування спецтехніки, брендування таксі, зовнішня реклама на авто, брендування тенту, поклейка плівки оракал